שמאי רכב מומלץ בירושלים

איש מקצוע בדמותו של שמאי רכב בירושלים הוא אדם מאוד מבוקש, הן בקרב לקוחות פרטיים והן בקרב לקוחות עסקיים, בפרט חברות ביטוח. יש לו תפקידים שונים וחשובים, ולכן אנחנו צריכים לדעת במי לבחור וכיצד להיעזר בשירותיו. לשמחתנו ניתן למצוא בעיר לא מעט בעלי מקצוע בתחום. כאן תוכלו ליהנות מכל המידע הרלוונטי עליהם.

שמאי רכב בירושלים הוא בעל מקצוע אשר תפקידו להעריך שווי רכב בסיטואציות שונות. זה יכול לשרת אותנו כאנשים פרטיים וזה יכול לשרת אותנו כבעלי עסקים, בעלי מקצוע ובפרט אם אנחנו עוסקים בתחומי מקצוע מסוימים. חשוב לומר, שמאי רכב יכול לייצג לקוח פרטי מול גורמים רבים, כפי שהוא יכול לייצג (לא במקביל), חברות שונות מול אנשים פרטים.

אילו שירותים מספק שמאי רכב

  • הערכות שווי לתיקוני רכב
  • הערכות שווי במקרה של תאונות
  • הערכות לקביעת פוליסות ביטוח רכב
  • הערכות לפני רכישה או מכירה
  • חוות דעת משפטיות
  • הערכות לעסקאות רכב גדולות ומשמעותיות
  • הערכות לצורך תשלומי פיצויים מסוגים שונים

כאמור, שמאי רכב בירושלים מספק הרבה מאוד שירותים מסוגים שונים ועל כן חשוב להיעזר בשירותיו. כאן תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי על כל שמאי הרכב הפעילים בעיר. אתם יכולים להשתמש במידע זה על מנת לפנות אליהם ולקבל מהם מידע, ייעוץ ושירות מקצועי על פי הצורך שלכם.

קרא עוד
טרזי אליהו

יפו 208 ירושלים 94383

טורס דוד

יפו 208 ירושלים 94383

דנן אברהם

האומן 9 ירושלים 93420

דוגה שאבי

התעשיה 2 ירושלים 93420

גיא יוסיפון

האומן 24 ירושלים 93420

בן שושן שלמה

האומן 22 ירושלים 93420

קליין שלמה

קורא הדורות 20 ירושלים 93387

שיך יעקב

רבקה 27 ירושלים 93461

דורון עד שמאים

יד חרוצים 19 ירושלים 91032

שאלות ותשובות בתחום שמאי רכב

אם חברת הביטוח ממנה שמאי רכב לצורך הטיפול בתהליך לאחר תאונת דרכים שעברתי, האם גם אני צריך לחפש שמאי?

השאלה דומה לשאלה האם כדאי לך לחפש עורך דין במקרה ואתה תובע אדם אחר בבית משפט. השמאי שממנה חברת הביטוח עובד עבורה ולכן מייצג את האינטרסים שלה, קודם כל. אלא אם כן אתה בוטח לחלוטין בחברת הביטוח שתפצה אותך כיאות ותעביר את כל תהליך התביעה בדיוק כפי שמגיע לך, בהחלט יש מקום להצטייד בשמאי רכב גם מטעמך. מתפקידו יהיה לתעד את הנזק שנגרם, לעשות בדיקה מקיפה לגבי כל הנזקים שנגרמו, במישרין ובעקיפין, ולפעול כך שזכויותיך מול הגופים השונים, כמו למשל חברת הביטוח, יישמרו. סביר להניח כי שמאי בעל ניסיון ידע כיצד להתנהל מולם כך שייחסכו לך הוצאות, במידה והדבר אפשרי.

מה עושים עם הדו"ח של שמאי רכב לאחר תאונה ואיך אפשר לערער עליו אם אני לא מסכים עם חלק מהכתוב שם?


את הדו"ח הסופי יש לשלוח לחברת הביטוח, שיכולה לקבל אותו או לדחותו (ובמקרה זה תוכלו בתורכם לערער על הדחיה בפני משרד התחבורה). הדו"ח כולל גם הערכת שווי והצעות תיקון, שהן סעיף מרכזי מאוד (מבחינת הקף הפיצויים מחברת הביטוח). על הסעיף הזה ניתן לערער (אם כי זיכרו כי גם חברת הביטוח רשאית לעשות כן).

כמו כן, ניתן להגיש הצעות שיפור לגבי סעיף התיקונים לידיו של שמאי רכב ישירות (גם כאן, חברת הביטוח יכולה לעשות אותו הדבר, אם כי זיכרו כי במקרה זה היא מחוייבת להעביר גם לכם העתק של כל מסמך שמגיע לאותו שמאי רכב).

לפני חודשיים עברתי תאונת דרכים עם 100% טוטאל לוס. חברת הביטוח סיפקה רשימה של שמאי רכב מוכרים על ידה, אבל הבנתי שאני יכול לבחור גם שמאי רכב שלא מופיע ברשימה, האם זה נכון ומי ישלם על שירותיו של השמאי?


בהחלט נכון. חברות הביטוח מנפיקות רשימות של שמאי רכב המוכרות על ידן, שיקבלו מימון מלא על חשבון הביטוח (אולם יצירת הקשר עם שמאי רכב זה תעשה מיוזמתכם). במידה ותרצו להביא שמאי רכב חיצוני, שלא מופיע ברשימה הזו, תוכלו בהחלט לעשות זאת. במקרה זה תשלמו את שכר טרחתו של שמאי רכב זה מכיסכם, אולם תוכלו להגיש בקשה להחזר הוצאות מחברת הביטוח: בכל מקרה בו חברת הביטוח החליטה לקבל את ההמלצות של אותו שמאי רכב חיצוני, היא תהיה מחוייבת בתשלום שכר טרחתו. אם היא לא קיבלה את ההמלצות, ולדעתכם שלא בצדק, תוכלו להגיש ערעור לוועדת הערר של משרד התחבורה.

כתבות נוספות שיעניינו אותך

חקירת תאונות - היתה תאונה ולכן...

חקירת תאונות - היתה תאונה ולכן...

לא צריך לעבור את מה שאדוארד נורטון עבר במועדון קרב כדי להבין, חוקר תאונות דרכים פוגש לא מעט מקרים קשים איתם הוא צריך להתמודד בחייו המקצועיים...

דורון עד שמאים

שמאי רכב - איך בוחרים שמאי במקרה של תאונת דרכים

לפי מחקר שנערך בשנת 2004, על ידי מרכז תכנון תחבורה והטכניון, עלות תאונות דרכים בישראל הן קרוב ל-13 מיליארד שקל בשנה, שהם 2.5 אחוז מהתמ"ג השנתי.נזקי...

שמאי רכב – כל המידע הנחוץ לבחירת שמאי רכב

שמאי רכב – כל המידע הנחוץ לבחירת שמאי רכב

בחירה נכונה של שמאי רכב תעזור לכם מאוד בתביעותיכם מול חברות הביטוח כך שתקבלו את התמורה והפיצוי ההולם ביותר מבחינה כספית ומבחינת מצב הרכבתאונה...

מדריך שמאי רכב

מדריך שמאי רכב

על שמאי רכב אפשר לומר את המשפט הידוע, עדיף שהוא יהיה בצד שלנו ולא מולנו על פי הערכות שונות יש בישראל מאות שמאי רכב, שמאים אלו עובדים ברובם...

שמאי רכב, לא מה שחשבתם– כל מה שחדש בתחום

שמאי רכב, לא מה שחשבתם– כל מה שחדש בתחום

בחודש מרץ האחרון יזמה לשכת סוכני הביטוח שינוי שעשה גלים בתחום ביטוח הרכב ושמאות הרכב. גם משרד התחבורה מחדש בתחום. נשארים מעודכנים באמצע חודש...