shamay4u.co.il

שמאי רכב מומלצים בכל הארץ

רוצים לקנות רכב חדש ומעוניינים לדעת מה שוויו האמתי? נגרם לכם נזק לרכב ואתם מעוניינים לדעת מה העלויות הנזק, בכדי להתנהל מול חברות הביטוח? שמאי רכב, הוא איש המקצוע שיסייע לכם בכך. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים על שמאי רכב.

שמאי רכב הינו איש מקצוע המוסמך להעריך את שוויו האמתי של רכב מסוים או של נזק אשר נגרם לאותו רכב, באמצעות הידע המשפטי והכלים הטכניים שברשותו, אותם רכש במסגרת של לימודי שמאות רכב. שמאי רכב מועסקים בעיקר בחברות ביטוח (בדומה אל שמאי מקרקעין), במוסכים ובחברות אשר עוסקות בשיווק ומכירת רכבים.

הסמכויות העיקריות של שמאי רכב:

  • קביעת  גובה הפיצויים אשר יינתנו לאדם שרכבו נפגע
  • הערכת עלותם ושווים של כלי רכב שונים
דוד לומברוזו שמאות רכב וסקרים
שמאי רכב דוד לומברוזו עוסק בהערכת נזקים, ירידות ערך, סקרים ויעוץ טכני. ותק ומקצועיות בענף השמאות · שירות ברחבי הארץ! תחומי התמחות: שמאי רכב, שמאות רכב, משרד לשמאות רכב, שמאי רכב פרטי, תאונה, בדיקת רכב, אומדן נזקי רכב, שמאי רכב מומלץ, שמאי רכב..

קלרינת 4 ראשון לציון


חייג: 0544435295
דוד לומברוזו שמאות רכב וסקרים
חיים שריקי שמאות רכב ורכוש
חיים שריקי, שמאות רכב ורכוש הינו משרד מוביל ובלתי תלוי, המעניק טיפול מקצועי ויסודי אשר מתבסס על ניסיון ומוניטין רב שנים בתחום הרכב והתחבורה, במטרה להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי המוביל למיצוי זכויותיכם מול חברות הביטוח ו/או צד ג'. ..

העבודה 1 אשדוד


חייג: 072-3315125
חיים שריקי שמאות רכב ורכוש
אברהם לב-אור שמאות ממוחשבת א.י בע"מ
אברהם לב אור, בעל החברה, הינו שמאי רכב בעל רישיון משרד התחבורה (מס' 140), עוסק בשמאות רכב משנת 1978. לב – אור הוא בוגר קורס שמאות רכב שלהטכניון ובוגר קורס למתן חוות דעת מומחים בבית המשפט. משרד לב-אור הוקם בשנת 1985 ועוסק בהערכת נזקים לכל..

בית הילל 28 תל אביב


חייג: 072-3315487
אברהם לב-אור שמאות ממוחשבת א.י בע"מ
אבי חזן
משרד אבי חזן שמאים עוסק בענף שמאות הרכב והרכוש מזה שנים רבות, אנו מעניקים שירות מקצועי ואמין הן לחברות ביטוח, חברות ציבוריות, ולקוחות פרטיים.

יצחק שדה 51 חיפה


אבי חזן
טל מוטי - שמאים
טל מוטי הינו שמאי רכב מוביל ובעל ניסיון רב, מעניק שירות באזור חיפה והקריות, טל מוטי הינו שמאי מקצועי, אדיב, ומסור מאוד כלפי כלל הלקוחות.

יוסף לוי 23 קרית ביאליק


טל מוטי - שמאים
רכס שאלתיאל
רכס שאלתיאל עוסק בתחום שמאות הרכב מזה שנים רבות, שמאי מקצועי אשר שם דגש רב על מידת שביעות רצון הלקוח, ויעניק לכם את השירות המקצועי ביותר שניתן.

דרך בר יהודה 1 חיפה


רכס שאלתיאל
אביב שרותי שמאות
אביב שרותי שמאות הינו משרד עם ותק רב בתחום שמאות רכב , המשרד ממוקם בישוב עומר ונותן שרות בבאר שבע והסביבה – אזור הדרום . בין לקוחות המשרד : חברות ביטוח , משרד הביטחון , דן תחבורה באר שבע/דרום , חברות ליסינג , חברות הובלה/תובלה/עבודות עפר,..

באר שבע


אביב שרותי שמאות
אביהו רפפורט שמאים
אביהו רפפורט שמאים מעניקים חוות דעת וייצוג בבעת משפט וכן מבצעים אומדני זנק לכל סוגי הרכבים (פרטיים, מסחריים, משאיות, אופנועים, וציוד חקלאי).

שד' ההסתדרות 25 חיפה


אביהו רפפורט שמאים
אייל מאיר - שמאי רכב
אייל מאיר בן 40, תושב ראשון לציון בעל ותק של 14 שנה בתחום. בוגר הטכניון חיפה במסלול שמאות רכב ובעל רשיון מס' 730 מטעם משרד התחבורה. אייל הינו חבר באיגוד שמאי הביטוח בישראל, חבר בית הדין המשמעתי באיגוד שמאי הביטוח בישראל בין השנים 2006-2008 וחבר..

גולומוב 15 חולון


אייל מאיר - שמאי רכב
זאב סינדל- שמאי רכב
זאב סינדל הינו שמאי רכב בעל ניסיון רב, המתמחה בשמאות והערכת שווי לכלי רכב פרטיים כולל רכבי 4X4, כלי רכב מסחריים, אופנועים, משאיות, טרקטורים, קלנועיות ועוד. משרדו של זאב מעניק שירותי הערכה במקרה של נזקים, מכירה ורכישה, הערכת שווי בבית משפט, הערכות..

רמב"ם 1 גבעת שמואל


זאב סינדל- שמאי רכב
א.אייל ובנו שמאים ויועצים
א.אייל ובנו שמאים ויועצים היא חברת שמאות בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום. החברה מנוהלת על ידי אברהם ומאיר אייל, שמאים ותיקים, חברים באיגוד שמאי הביטוח הישראלי, עובדי החברה כוללים גם צוות מנוסה של שמאים נוספים. חברת א.אייל ובנו שמאים ויועצים מספקת..

חיים בר לב 98 תל אביב


א.אייל ובנו שמאים ויועצים
ד. שמש - שמאות, סקרים, ירידת ערך
משרד ד.שמש מציע שירותי שמאות רכב ורכוש לצורכי ביטוח במקרים של תאונה, מכירה, הערכות שווי ונזקים. משרד ד.שמש מבצע עבודות שמאות לכלי רכב פרטיים, מסחריים, רכבים כבדים וקלים, עם התמחות בכלי רכב לאספנות. משרד ד.שמש שמאות מעניק חוות דעת במקרה של תאונות..

המסילה 11 הרצליה


ד. שמש - שמאות, סקרים, ירידת ערך
ירון תורתי - שמאי רכב מורשה
ירון תורתי הוא שמאי רכב מוסמך שמשרדו עוסק במתן חוות דעת שמאות והערכות רכב, הערכת נזקים ושווי כלי רכב פרטיים, מסחריים, מוניות, וכן גם לאופנועים, קטנועים, ציוד מכני ועוד. משרדו של ירון תורתי אינו תלוי בחברות ביטוח ועובד עם גורמים פרטיים..

הנריטה סולד 30 פתח תקוה


ירון תורתי - שמאי רכב מורשה
אורגד שמאות
אורגד שמאות הוא משרד שמאות רכוש, רכב ומקרקעין שהוקם על ידי אורגד חיים חיים אורגד שמאות משרת קהל לקוחות פרטיים וגורמים עסקיים בשוק, בכל מקרה של תביעות נזקים והערכות שווי. במשרד פועלים 4 מחלקות המשרתות את הקהל הנרחב: מחלקת שמאות המבצעת הערכות ומגישה..

וינקלר אלתר 8 פתח תקוה


אורגד שמאות
קל-גד שמאים
משרד שמאות רכב קל גד עוסק במתן שירותי שמאות וסקירה בתחום הרכב, הערכת נזקים, וכן המשרד מוסמך להפיק חוות דעת מקצועיות במקרה של נזקים. המשרד מנוהל על ידי קלמן רוזנברג ומועסקים בו שמאים מוסמכים בלבד. במקרים שיש צורך המשרד משתמש בחוות דעת של מומחים..

שדרות המגינים 86 חיפה


קל-גד שמאים
בדק - מכון בינתחומי משולב
בדק הינו מכון בינתחומי שמשלב שמאות, הנדסה ובטיחות. למכון שלושים שנה של ניסיון במתן שירותים לשוק הפרטי והעסקי. מכון בדק נוסד על ידי משרדי הנדסאים ושמאים מהראשונים בישראל ועם הזמן הצטרפו אליהם משרדים נוספים בתחומים אלו. עובדי המכון הינם שמאים,..

הזית 1 נשר


בדק - מכון בינתחומי משולב
לוי יצחק
קבוצת לוי יצחק נוסדה בשנת 1971 ע"י לוי יצחק (יליד בולגריה), שמאי ידוע ומוכר בתחום הרכב וחוקר שווקים בתחום הנדל"ן והמוצרים בישראל. בלב פעילותה הענפה של קבוצת לוי יצחק פועלת חברת השמאות הגדולה בישראל המתמקדת בהפצת מחירוני נדל"ן ורכב..

מנחם בגין 90 תל אביב


לוי יצחק
אבי צרפתי -שמאות רכב ורכוש
השמאי אבי צרפתי הוא שמאי רכב עם ניסיון שלן 25 שנה בענף שמאות רכב ושיחזורי תאונות דרכים. בעברו שירת במשטרת ישראל בתפקיד בוחן חוקר תאונות דרכים במשטרת ישראל והינו בעל ניסיון רב בתחום. משרדו של אבי צרפתי מבצע הערכות שווי לכלי רכב, הערכות נזקים..

הפזית 29 ראשון לציון


אבי צרפתי -שמאות רכב ורכוש
עידן ויקטור
קיבוץ גלויות 20 נס ציונה
אמות שמאים
מיטב 11 תל אביב


שאלות ותשובות בתחום שמאי רכב

השאלה דומה לשאלה האם כדאי לך לחפש עורך דין במקרה ואתה תובע אדם אחר בבית משפט. השמאי שממנה חברת הביטוח עובד עבורה ולכן מייצג את האינטרסים שלה, קודם כל. אלא אם כן אתה בוטח לחלוטין בחברת הביטוח שתפצה אותך כיאות ותעביר את כל תהליך התביעה בדיוק כפי שמגיע לך, בהחלט יש מקום להצטייד בשמאי רכב גם מטעמך. מתפקידו יהיה לתעד את הנזק שנגרם, לעשות בדיקה מקיפה..
את הדו"ח הסופי יש לשלוח לחברת הביטוח, שיכולה לקבל אותו או לדחותו (ובמקרה זה תוכלו בתורכם לערער על הדחיה בפני משרד התחבורה). הדו"ח כולל גם הערכת שווי והצעות תיקון, שהן סעיף מרכזי מאוד (מבחינת הקף הפיצויים מחברת הביטוח). על הסעיף הזה ניתן לערער (אם כי זיכרו כי גם חברת הביטוח רשאית לעשות כן). כמו כן, ניתן להגיש הצעות שיפור לגבי סעיף..
בהחלט נכון. חברות הביטוח מנפיקות רשימות של שמאי רכב המוכרות על ידן, שיקבלו מימון מלא על חשבון הביטוח (אולם יצירת הקשר עם שמאי רכב זה תעשה מיוזמתכם). במידה ותרצו להביא שמאי רכב חיצוני, שלא מופיע ברשימה הזו, תוכלו בהחלט לעשות זאת. במקרה זה תשלמו את שכר טרחתו של שמאי רכב זה מכיסכם, אולם תוכלו להגיש בקשה להחזר הוצאות מחברת הביטוח: בכל מקרה בו חברת..
Copyright © 2022 shamay4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר שמאים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום השמאות
מחפשים שמאי רכב? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם שמאים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!