shamay4u.co.il

שמאות מקרקעין – כל החדשות האחרונות בתחום

שמאות מקרקעין – כל החדשות האחרונות בתחום בשוק נדל"ן דינאמי ומשתנה שמאי מקרקעין הוא האיש הנכון שיידע להעריך את "שווי השוק" האמיתי של נכס נדל"ן כדי שתחסכו כסף ולא יעבדו עליכם   שמאות מקרקעין עוסקת בהערכת שווי נכס נדל"ן ובגלל שכן נכס הינו שונה מאחר, כאשר הנכם באים לרכוש פיסת אדמה לבניה או מכירה במרכז כדאי לפנות..


שמאי רכב, לא מה שחשבתם– כל מה שחדש בתחום

שמאי רכב, לא מה שחשבתם– כל מה שחדש בתחום בחודש מרץ האחרון יזמה לשכת סוכני הביטוח שינוי שעשה גלים בתחום ביטוח הרכב ושמאות הרכב. גם משרד התחבורה מחדש בתחום. נשארים מעודכנים באמצע חודש מרץ פרסמה לשכת סוכני הביטוח שינוי במתווה הסדר לטיפול בתביעות צד ג' בחברות הביטוח. השינוי ייטיב עם הציבור – הטיפול בתביעות ייעשה על ידי חברת הביטוח..


שמאי מקרקעין – איך הוא יכול לעזור בעסקאות נדל"ן

שמאי מקרקעין – איך הוא יכול לעזור בעסקאות נדל"ן כאשר הנכם רוצים לבצע עסקת נדל"ן מוצלחת, שמאי מקרקעין יעזור לכם לקבוע את ערך הנכס במדיוק ולעזור לכם בעת ויכוח עם קבלנים   חוות דעתו של שמאי מקרקעין דרושה בתחומים רבים כמו והוא האדם המתאים אשר יכול לעזור לכם לקבוע בדיוק את ערך הנכס בין אם הנכם מוכרים או קונים נדל"ן. כל שמאי מקרקעין..


בואו להכיר את מוציא קשת מנהל הפורום שלנו

בואו להכיר את מוציא קשת מנהל הפורום שלנו מוציא קשת, כבר ארבע עשרה שנה בתחום שמאות המקרקעין. בעל יכולות אנליטיות מרשימות וכן, הוא מנהל הפורום שלנו. בואו תכירו אותו.. מתי החלטת להיות שמאי ומדוע?   מיד לאחר סיום התואר הראשון בסטטיסטיקה, ובשל מעוט התפקידים בשוק העבודה לבעלי תואר ראשון בתחום זה, חבר ללימודים העלה את..


שמאי רכב – כל המידע הנחוץ לבחירת שמאי רכב

שמאי רכב – כל המידע הנחוץ לבחירת שמאי רכב בחירה נכונה של שמאי רכב תעזור לכם מאוד בתביעותיכם מול חברות הביטוח כך שתקבלו את התמורה והפיצוי ההולם ביותר מבחינה כספית ומבחינת מצב הרכב   תאונה אינה דבר נעים אך הן מתרחשות כל יום ואין זה משנה בין אם באשמתינו או שלא, העיקר שנהיה בריאים. אך יחד עם זאת, לאחר תאונה נגרם לרוב נזק לרכב ואז יש צורך..


שמאי רכוש- כיצד מעריכים אומנות

שמאי רכוש- כיצד מעריכים אומנות סביר להניח שלא מעט גנבים מתפלאים לשמוע כמה עולה היצירה אותה הם גנבו. בשביל זה יש שמאי אומנות שמעריכים אותה   באוגוסט האחרון נגנב ציור של רמברנדט מלובי במלון בארה"ב. ערכו של הציור הוערך ברבע מיליון דולר. שנה לפני זה נגנב ציור של ואן גוך בשווי חמישים מיליון דולר ממוזיאון..


שמאים - הצד המשפטי

שמאים - הצד המשפטי למעלה מ-90% מן הדיונים המשפטיים בהם מופיע שמאי כעד מומחה, הצד הנגדי (התובע או הנתבע בהתאמה) מציגים עד מומחה מטעמם הנתון המדהים הזה נכון לגבי שמאי רכב, שמאי מקרקעין, שמאי רכוש ולמעשה כל תחום שמאות מוסדר בישראל. אם שמאות היא עניין מקצועי ומבוסס עובדות, מה ההגיון מאחורי שני עדים מומחים..


עשרה דברים שלא ידעתם על שמאים

עשרה דברים שלא ידעתם על שמאים כמו בכל פנייה אל אנשי מקצוע, מוטב לא ליפול לבורות הקטנים. הנה 10 דברים שרצוי לדעת על שמאים, בטרם פונים אליהם   אחת השאלות שמעוניינות גולשים רבים היא כיצד נוצרים פערים בין השומות של שמאי מקרקעין שונים. ובכן לא פעם ההבדל נובע מהמועד בו בוצע הערכה. ייתכן מאוד..


יודע שמאי חקלאי פיקח

יודע שמאי חקלאי פיקח שמאות חקלאית אמנם יכולה להיות תת התמחות של שמאי מקרקעין, אולם בהחלט מדובר בנישה מיוחד מאוד של מקצוע השמאות, שדורשת כישורים וידע מיוחדים מבעל המקצוע שמאות חקלאית מתייחסת כמובן גם למחיר הקרקע החקלאית, בדרך כלל הרכיב היקר ביותר בנכס החקלאי. עם זאת, בכך מסתיים הדימיון שבין..


היטל השבחה - למה משלמים וכיצד מפחיתים עלויות

היטל השבחה - למה משלמים וכיצד מפחיתים עלויות נתונים סטטיסטיים מצביעים על כך כי בעת ביצוע עסקת נדל"ן (בין אם מדובר ברכישה או מכירה), תידרשו לשלם מיסים שמהווים עד 40% מסכומה הסופי, לרבות מיסי היטל השבחה, מיסי רכישה וכו' חישוב היטל השבחה היא למעשה תשלום אשר משלם בעל הנכס או חוכר הנכס בעבור תוכנית שאישרה הוועדה המקומית, אשר..


חקירת תאונות - היתה תאונה ולכן...

חקירת תאונות - היתה תאונה ולכן... לא צריך לעבור את מה שאדוארד נורטון עבר במועדון קרב כדי להבין, חוקר תאונות דרכים פוגש לא מעט מקרים קשים איתם הוא צריך להתמודד בחייו המקצועיים והאישיים אם עברתם תאונת דרכים, שני אנשים יקבעו מה הנזק הכלכלי שלכם. שמאי רכב שיבדוק את מצב הרכב וחוקר תאונות דרכים שיחקור למה התרחשה התאונה..


בואו להכיר את יהושע סדן – שמאי רכוש

יהושע סדן שמאי רכוש ונזקים, מאמין שיסודיות ואמינות הן מה שמאפיינים שמאים מקצועיים מתי החלטת להיות שמאי ומדוע? מיד לאחר השיחרור מצה"ל בדקתי את דרכי ובחנתי אפשרויות שונות של קריירה. אני אוהב מאוד את תחום המשפט, יש לי כושר כתיבה מעולה ובמקביל הבנה טכנית.   התחלתי ללמוד שמאות..


שמאי נזקים - צעד ראשון בחזרה למסלול

שמאי נזקים - צעד ראשון בחזרה למסלול בימים בהם התקשורת מלאה בנבואות שחורות על רעידת אדמה, זה הזמן למצוא שמאי רכוש, למקרה הצורך הערכת נזקים מקצועית (על ידי שמאי רכוש) במקרה של אסון טבע תשפיע מאוד על כמות ומהירות הפיצוי שתקבלו, אולם תלויה רבות בהערכה קודמת של שמאי נזקים מוסמך. בשורות הבאות על הבסיס של הערכה כזו, למה צריך לשים לב..


בואו להכיר את משה בן גל - שמאי מקרקעין

משה בן גל, שמאי מקרקעין, מומחה בתחום של שמאות מקרקעין ויעוץ כלכלי אורבני ממליץ לכם שמאים צעירים, ללכת עם הלב ולדעת לברור בין העיקר לטפל מתי החלטת להיות שמאי ומדוע?   עם לימודי כלכלה חקלאית ומינהל נחשפתי לתחום הכלכלה האורבנית שכיוונה אותי למקצוע קונקרטי סטטוטורי הדורש בקיאות רבה ויחד..


שמאות חלק א': חוות דעת שמאית הזכויות המשפטיות

שמאות חלק א': חוות דעת שמאית הזכויות המשפטיות זכויות בנכס, מוגדרות כחבילות זכויות הנחלקות לזכויות תכנוניות וחבילת זכויות משפטיות, במאמר זה יציג , משה בן גל, שמאי מקרקעין מנוסה, את הזכויות המשפטיות על נכסים להלן הזכויות המשפטיות על נכסים:: חבילת הזכויות המשפטיות כבעלות מלאה או בעלות בזכות מסוימת מורכבת מסדרה של זכויות הנבדלות זו..


כיצד שמאי חקלאי קובע ערך של נכס

כיצד שמאי חקלאי קובע ערך של נכס שמאי חקלאי הוא דוגמא טובה, כיצד אפשר למדוד נכסים הן בתקופה שקטה והן אחרי אסון. בין לבין הוא צריך להכריע גורל של נחלות וירושות משפחתיות במדינות בהן יש אסונות טבע (שריפות, רעידות אדמה, הצפות וכדומה) הרי שידיי שמאי חקלאי מלאים בעבודה. בישראל, למזלנו, אסונות אלו לא מתרחשים לעיתים קרובות (אם..


הערכת שווי נכס - כיצד זה מתבצע?

הערכת שווי נכס - כיצד זה מתבצע? גם אם אינכם מבינים גדולים בנדל"ן , גם אתם בוודאים מבינים שאנו נמצאים בעידן בועת נדל"ן, ולכן יש כמה נושאים חשובים בתחום שרצוי להכיר למרות כל הדיווחים על נדל"ן המחירים עדיין ממשיכים לעלות ולא ברור מתי ואם בכלל יהיה שינוי. לכן, מומלץ לפנות אל שמאי מקרקעין למטרת הערכת שווי נכס..


כל מה שצריך לדעת על לימודי שמאות

כל מה שצריך לדעת על לימודי שמאות כחלק מתהליך האקדמיזציה של מקצועות חופשיים בשוק, עבר גם תחום שמאות תהליך דומה וכיום על מנת לעסוק בשמאות מקרקעין או רכב, נדרש להיות בעל השכלה אקדמית ולעבור התמחות ומבחני לשכה. תהליך זה מאפשר למקצועות אלו למשוך אליהם אנשים בעלי השכלה גבוהה יותר ובכך לעלות את רמתם האינטלקטואלית..


מדריך שמאי מקרקעין

מדריך שמאי מקרקעין בישראל רשומים כיום 1557 שמאי מקרקעין על פי מועצת שמאי מקרקעין הפועלת תחת משרד המשפטים. שמאים אלו הינם היחידים שיכולים לעסוק בתחום על פי חוקי מדינת ישראל. במאמר זה נלמד על עבודתם של שמאי מקרקעין, הכשרתם ונסביר מעט  על עלות העסקתם   תפקידם של שמאי מקרקעין הוא להעריך שווי של קרקעות..


שמאי רכב - איך בוחרים שמאי במקרה של תאונת דרכים

שמאי רכב - איך בוחרים שמאי במקרה של תאונת דרכים לפי מחקר שנערך בשנת 2004, על ידי מרכז תכנון תחבורה והטכניון, עלות תאונות דרכים בישראל הן קרוב ל-13 מיליארד שקל בשנה, שהם 2.5 אחוז מהתמ"ג השנתי. נזקי רכוש מתאונות דרכים מגיעים ל3 מיליארד, כאשר חברות ביטוח משלמים 2.7 מיליארד שקל לכיסוי נזקים והמבוטחים משלמים 0.5 מיליארד שקל השתתפות..


Copyright © 2021 shamay4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר שמאים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום השמאות
מחפשים שמאי רכב? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם שמאים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!